Co vám nabízíme

Hostinec Peterka v Petrově nad Desnou nabízí široký spektrum možného vyžití. Samozřejmě základním principem pohostinství je dobré jídlo a také útulné ubytování. Náš hostinec vám však nabízí podstatně více:

- nohejbalový /volejbalový/ kurt - pokud rádi sportujete, u nás zkrátka nepřijdete. Nabízíme aktivní vyžití u nohejbalu či volejbalu. Náš kurt je zároveň ideální možností pro konání skupinových akcí (firemní večírky, soutěže, turnaje a podobně).

automatická kuželna - kuželky patří odedávna k lidové zábavě a u nás máte samozřejmě možnost si tuto skvělou hru také zahrát. Bavit se můžete u automatické kuželny, která vám poskytne zajímavou a netradiční možnost vyžití

vláček pro děti - stává se častým jevem, že nemáte bohužel možnost vyrazit do pohostinství se svými ratolestmi. Ano, ne každé dítě baví jen tak nečinně vysedávat na zahrádce. U nás je možnost zpestřit jim příjemné posezení na čerstvém vzduchu i jízdou na dětském vláčku. A navíc je budete mít z letní zahrádky pod dohledem

- stolní tenis - zahrajte si ping pong pod širým nebem na čerstvém vzduchu

 

FIREMNÍ AKCE

Kapacita našeho hostince umožňuje pořádat také firemní či jiné hromadné akce. Využít lze zároveň pro tuto příležitost zmiňovaný nohejbalový (volejbalový) kurt, kuželnu, pro děti pak vláček a další dětské atrakce. Umožníme vám také uspořádat spoustu netradičních soutěží, mimo jiné:

hod sudem

- střelnice

závod na chůdách

 

POZOR: U hřiště je velký stan s posezením, kde se podává občerstvení včetně jídel.

 

PŘIPRAVÍME

Na základě objednávky pro vás připravíme výjimečně dobré pochutiny a lahůdky:

grilované sele (jehně)

- makrely či steaky

- uzená žebra, buček, uzené jazyky, kuřecí stehna a jiné

- v zimě uchystáme pravou domácí zabíjačku se všemi specialitami - a večer vše připravíme dle přání zákazníka

Prázdniny

O prázdninových víkendech grilujeme a pořádáme taneční zábavy. Termíny všech akcí včas upřesníme, sledujte pozorně naše stránky.